На Вінниччині МОМ провели першу серію тренінгів в межах проєкту розвитку психологічної стійкості надавачів соціально-психологічних послуг
У вересні в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, відділ психічного здоров’я та психосоціальної підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) розпочали серію тренінгів для надавачів послуг у Вінницькій області.
Заходи провели в межах проєкту «Розвиток психологічної стійкості надавачів соціально-психологічних послуг», що реалізується у співпраці з Вінницькою обласною військовою адміністрацією.
Протягом вересня було проведено п'ять тренінгів, які охопили близько 130 працівників державних установ у Вінницькій, Хмільницькій та Шаргородській територіальних громадах.
До участі були запрошені надавачі соціальних послуг, працівники центрів надання адміністративних послуг, органів соціального захисту населення, освітні та культурні діячі, а також представники територіальних органів пенсійного фонду. Тобто ті, хто щоденно стикається з наданням послуг ветеранам війни, їхнім сім'ям та іншому населенню, що зазнало впливу війни.
«Мета проєкту – забезпечити сталу психологічну стійкість та підтримку тим, хто забезпечує надання допомоги громадянам, постраждалим від війни». - зазначила регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Вінницькій області Олена Бессараба.
Тренінги проводили досвідчені психологи з команди психічного здоров’я та психосоціальної підтримки МОМ.
Під час тренінгу особливу увагу приділили підвищенню обізнаності щодо надання першої психологічної допомоги людям, які перебувають у стані дистресу. Вони надали учасникам не тільки теоретичну інформацію, але й практичні інструменти, які дозволяють ефективніше працювати з клієнтами, що зазнали психологічних травм через війну.
читайте тут.
Джерело - Вінницька ОВА— офіційний телеграм-канал