"Ударний" рекорд України

kniga rekord15 лютого у вінницькій галереї сучасного мистецтва «Арт-Шик» відбулася реєстрація національного рекорду.
Статус «Найбільша боксерська рукавичка, прикрашена національною вишивкою» отримав унікальний національний сувенір, створений вінницьким художником Анатолієм Гайструком.
Анатолій розповів про свій виріб:
- Так як я займаюсь дизайном одягу у мене виникла ідея прикрасити рукавичку ручною вишивкою. Вишивала її жінка на замовлення. А саму рукавичку мені привіз брат із Олімпіади у Лондоні. Для втілення ідеї я обрав жовтий і блакитні кольори - кольори нашого прапору. Вони найкраще виглядають на цій рукавичці. У вишивці присутні українські символи – обереги: безконечник, що втілює гармонію і рух, безмежність, вічне життя, восьмипелюсткова зіркою, як знаком впорядкованої гармонійної всесвіту, листям дуба й жолудя - чоловічими знаками сили, довголіття та продовження роду.
У планах хлопця — ще більші рукавиці, які найближчим часом будуть представлені у Європі.
Творчу ідею Анатолія підтримала дизайнер і засновниця торгової марки “Рута” Люмила Бушинська. Її ім’я теж вписано до Національного Реєстру Рекордів України.
- Ми дуже пишаємось, що у нас є така талановита молодь, адже без культури і нашої освіти не буде далі ніякого майбутнього шляху, - сказала пані Людмила. - За культурою - щастя, радість, діти, які прийдуть у цей світ і зроблять його кращим. Робота Анатолія ще раз говорить про те, що у нас є чудові діти, а завдяки ним — майбутнє.
Приїхала у Вінницю, глава Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова щоб офіційно зафіксувати факт рекорду, і тепер досягнення вінничанина буде занесено до рекордів України:
- Даний виріб, боксерська рукавичка, у Національному Реєстрі з’являється уперше. Тому нас вона одразу зацікавила. Мені дуже приємно, адже Вінниця вперше реєструє рекорд. Сподіваюсь, це лише початок. Цей виріб зареєстровано у номінації “Найбільша боксерська рукавичка прикрашена ручною вишивкою”. Гадаю, якщо мала з’явитись боксерська рукавичка — то в Україні, бо у нас найкращі боксери у світі. У світі є двометрова рукавичка-рекордсменка, але вона зовсім не прикрашена.
Як повідомила керівник Лана Вєтрова, довжина арт-об'єкт вінничанина від манжети до кінчиків пальців-60 сантиметрів. Це найбільша боксерська рукавичка в національному стилі. Отже, вона була зареєстрована як рекорд у номінації "Мистецтво". На створення рукавички автора надихнула перемога українських боксерів на Олімпіаді 2012 року в Лондоні
Лана Вєтрова говорить, що найчастіше “спортивні рекорди” готують напередодні спортивних подій. Так п’ятиметрову футбольну буцу виготовили у Запоріжжі напередодні проведення в Україні футбольного чемпіонату Євро-2012.
За минулий рік у Національному Реєстрі Рекордів України зареєстровано більше 400 рекордів. Цьогорічна заявка Анатолія — четверта і перша з Вінниці
За словами керівника проектів Національного Реєстру Рекордів України Лани Вєтрової, у цю рукавичку помістяться майже два найбільших боксерських кулаки, які, як відомо по 38 сантиметрів.
До речі, у світі аналогів такої рукавички - нема, а з спортінвентарю подібним можна назвати найбільший бутс, який має 5 м в довжину.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам