Рейтинг найшкідливіших Е-консервантів, які вкорочують нам життя

vcheni• E102 - Тартазін - Широко використовується як барвник жовтого кольору. Провокує алергічну реакцію у 15% населення. Може викликати напади астми, а також вважається причиною розвитку синдрому гіперактивності у дітей.
• E110 - Жовтий Захід, оранжевий - Широко використовуваний барвник. Деякі досліди на тваринах показали уповільнення зростання і хворобливу втрату ваги. Уникати людям з симптомами астми, риніту та кропив'янки.
• Е123 - Амарант - Барвник у винах, спиртних напоях і сирій рибі. Уникати людям з симптомами астми, риніту та кропив'янки. Сильний алерген.
• E124 - Пончо 4R - Широко використовуваний барвник (червоний колір). Люди з симптомами астми, риніту та кропив'янки можуть помітити значне погіршення. Викликає потенційну алергічну реакцію.
• Е129 - Чудовий Червоний АС - Широко використовується в чіпсах, закусках, винах, сидрі, розчинних супах і т.д. Уникати людям з симптомами астми, риніту та кропив'янки. Сильний алерген.
• E151 - Діамантовий чорний BN - Широко використовується в напоях, соусах, закусках, винах, сирі і т.д. Уникати людям з симптомами астми, риніту, кропив'янки.
• E210 - Бензоинова кислота - Консервант, використовуваний в широкому спектрі продуктів: напої, продукти з низьким вмістом цукру, мюслі та м'ясні продукти загальмовується виділення травного ферменту. Знижує рівень гліцину.
.• E220 - Двоокис заходи - Дуже широко використовуваний консервант Двоокис заходи взаємодіє з величезною кількістю речовин у їжі, включаючи найважливіші вітаміни, мінерали та жирні кислоти. Найпоширеніший побічний ефект - це розвиток бронхіту. Інші побічні ефекти викликають знижений тиск, анафілактичний шок. Вчені вважають, що люди з такими захворюваннями як астма, бронхіт і хворобами серця повинні уникати даної речовини в будь-якій формі.
• E221 - Сульфат натрію - Консервант, використовуваний у виноробстві і харчовій промисловості Сульфати викликають напади астми. Більшість астматиків чутливі до сульфатів в їжі.
• E223 - Метабо сульфіт натрію - Використовується як консервант і антиоксидант. Може спровокувати смертельні напади астми. Деякі жінки хворіли на астму в найсерйознішою формі після того, як з'їли салат із заправкою на основі Е223.
• E226 - Сульфіт кальцію - Консервант у величезній кількості продуктів: від м'яса до печива. У США сульфати заборонені, оскільки при їх використанні старі продукти виглядають, як свіжі. Викликають бронхіти, знижений тиск і анафілактичний шок
.• E512 - Хлорид олова (свинець) - Антиоксидант і зберігач кольору в консервованих фруктах і соках. Гостре харчове отруєння зареєстровано при споживанні фруктових соків, що містять 250мг/літр. Викликає нудоту, блювоту, пронос і головний біль
.• E621 - глюмате натрію - Широко використовується як підсилювач смаку Споживання даної речовини може викликати болі в грудях, головний біль, печіння шкіри обличчя і спазми
• E951 - Аспартам - Широко використовується як підсолоджувач в дієтичних продуктах. Аспартам викликає такі побічні ефекти, як головний біль, спазми, сліпоту і пухлини мозку при тривалому і постійному застосуванні
.• E954 - Сахарин та його солі - Широко використовується як підсолоджував. Міжнародне Агентство з дослідження ракових захворювань уклало, що сахарин є канцерогенами (викликає або сприяє розвитку раку)

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам