Як зробити з дитини генія. І чи варто?

child

Вчені створили програму для розвитку дітей-геніїв
Нова технологія дозволяє буквально «закачувати» в мозок малюка величезні обсяги інформації з першого місяця життя.

Група програмістів створила технологію, за допомогою якої можна зробити зі звичайного хлопчика чи дівчинки справжню дитину-генія. Творці програми Lifemonitor впевнені, що за допомогою розробки всі знання про математику, мову і будь-якої іншої дисципліни можна завантажувати дитині прямо в мозок, причому з самих перших років життя.

Справжні експерименти в стилі кінофільму «Матриця» проводить програміст Олексій Кожевников у звичайній квартирі в центрі Челябінська.

Йому вдалося створити програму, за допомогою якої будь-яка мама зможе зробити свою дитину геніальним. Інформація подається у вигляді озвучених картинок на екрані монітора.

На думку творців, інформація легко запам'ятовується дитиною, і коли буде потрібно, він зможе легко скористатися «закачаними» знаннями.

- Ми розробили принципово нову програму навчання, яка закачує в мозок дитини просто тонни інформації, і вже розроблена методика, яка дозволяє цим знанням «спливти», - розповів програміст Олексій Кожевников. - Ця програма унікальна, аналогів у світі немає. Вона в автоматичному режимі показує на моніторі фрази, звуки, математичні вираження, все це залишається в пам'яті, потім потрібно тільки витягти знання аналогічною програмою індексації.

В якості основи для свого винаходу програмісти вибрали роботи американського вченого Глена Домана, який ще в 50-х роках почав проводити експерименти над сприйнятливістю дитячої свідомості.

Тільки якщо раніше це необхідно було робити вручну, тепер достатньо посадити дитину перед монітором комп'ютера. Витягувати закачану в дитячу свідомість інформацію творці планують за допомогою мультфільмів.

- Ми ведемо зараз переговори з педагогами і психіатрами, щоб до кінця відпрацювати саме «витяг» інформації. Вже зараз в програмі є модуль, що дозволяє перетворювати теорію в практичні навички. - Пояснив Олексій Кожевников. - Наприклад, у дитини є уявлення найпростіших прикладів математики, і, якщо він вирішить задачку, програма покаже йому мультик.

Для доопрацювання своєї програми Олексій регулярно запрошує до себе мам з маленькими дітьми, щоб перевірити своє творіння на практиці. Однією з «піддослідних» стала 25-річна Валентина Семенець та її однорічна донька Аріна.

- Мені хочеться, щоб моя дочка розвивалася. Я хочу, щоб до п'яти років вона не тільки вміла читати, але й знала, наприклад географію, - розповіла Валентина Семенець. - У мене були передчасні пологи, і дуже довго ми лежали в реанімації. Лікарі говорили, що мозок не дозрів і ми будемо відставати в розвитку. Я хочу довести собі і оточуючим, що моя дитина здатна на більше.

Однак лікарі скептично ставляться до винаходу програмістів і вважають, що дитина повинна обов'язково пройти всі стадії навчання, не намагаючись обігнати природний процес отримання досвіду та інформації. Крім того, на думку фахівців, без спеціальної освіти братися за дитячу психіку небезпечно.

- Якщо разом з комп'ютером працює і мама, то це одне, якщо дитина спілкується тільки з комп'ютером без мами, то це вже зовсім інше. Тут потрібно враховувати особливість віку, - пояснила доцент кафедри загальної психології ЮУрГУ Аліса Мальцева - Ми говоримо про зовсім маленьких діток, яких примушують сидіти перед монітором, у той час як їх провідна діяльність - це гра. Діти хочуть веселитися, щось чіпати і ламати. Їм будуть цікавішими кнопочки, ніж те, що їм показують на екрані. Звичайно, зміна картинок буде залучати перші кілька хвилин, але потім його увага переключиться.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам