Вищі навчальні заклади повернуться до вступних іспитів

14Перший заступник голови Верховної Ради зробив висновки, що система ЗНО не виправдала покладені на неї надії, тому вищим навчальним закладам слід повернутися до вступних іспитів.

Калєтнік буде наполягати на проведенні парламентських слухань згідно з ефективністю ЗНО.

"Більш ефективна система освіти, яка існувала раніше. Адже форма вступних іспитів стимулює молодь обирати і здобувати глибокі знання по конкретній професії. Замість того, щоб шукати в Інтернеті відповіді на цьогорічні тести, і намагатись завчити їх напам’ять", - сказав депутат.

80% учнів проти зовнішнього незалежного оцінювання. «Оскільки запитання двозначні і дати чітку відповідь часто неможливо» – скаржаться абітурієнти. Тому часто буває так, що діти які вчилися у школі досить старанно не в змозі здати ЗНО на високий бал.

Також проведення ЗНО неякісно позначається на сільських місцевостях. Тому що дуже часто трапляється так,що абітурієнт змушений побувати у декількох районах, щоб здати потрібні йому дисципліни.

Калєтнік повідомив, що планує обговорити дане питання з керівниками навчальних закладів, щоб знайти потрібне рішення цієї актуальної проблеми.

Він переконаний, що питання ЗНО доцільно було б обговорити на високому рівні для формування законодавчих документів, опрацьованих із широким загалом.

Хоча напередодні нового року колишній керівник Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук заявив, що кількість питань у базі ЗНО є недостатньою, у завданнях повторювалися питання з минулих років.

На його думку, ситуація зі зменшенням кількості завдань у тестах з фізики та історії України загрожує зниженням адекватності оцінювання знань абітурієнтів за цими предметами.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам