Вінницька "жриця кохання"

4ulki45-річна мешканка Калинівки влаштувала у себе дім розпусти. Про надання платних сексуальних послуг жінкою розміщено оголошення в інтернеті. Навіть додано кілька відповідних фотографій.
Калинівчанка користувалася популярністю серед клієнтів, про що свідчила кількість її відвідувачів. Жінка проживала із співмешканцем і неповнолітнім сином в приватному будинку. Власне домом розпусти слугувала сауна, побудована у дворі поруч з будинком. Там і обслуговували клієнтів.
Припинила активну діяльність «жриці кохання» місцева міліція. За словами начальника Калинівського РВ УМВС Петра Скічко, відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 302 Кримінального кодексу України (створення та утримання місць розпусти з метою наживи).
У зловмисниці вилучено грошові кошти, зароблені злочинним шляхом.
Така кримінальна діяльність карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. Триває розслідування.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам