Українські мільярдери у рейтингу Forbes

dollars.jpegНа одязі іспанець Ортега за рік заробив $ 17,5 млрд, а доходи українців падають.
Відразу кілька сенсацій, що стосуються України, містить щорічний рейтинг мільярдерів американського фінансового журналу Forbes. По-перше, за рік у нас стало на два мільярдери більше. Українська частина списку Forbes збільшилася до 10 осіб за рахунок колишнього громадянина Росії, власника «Смарт-холдингу» і співвласника металургійного холдингу «Метінвест» Вадима Новинського. Він виявився четвертим найбагатшим українцем, маючи $ 1,9 млрд, і 792-м в списку Forbes. Також в The 2013 Billionaires List повернувся народний депутат Сергій Тігіпко (1175 місце, $ 1,2 млрд), колишній власник фінансово-промислової групи ТАС. Торік експерти Forbes нарахували у Тігіпка менше $ 1 млрд.
Другою сенсацією є те, що капітал більшості наших багатіїв зменшився. Так, найбагатший громадянин України власник СКМ Ринат Ахметов втратив приблизно $ 0,6 млрд, і зараз експерти Forbes оцінюють його стан в $ 15,4 млрд. У підсумку Ахметов опустився на 8 позицій, посівши 47 місце. Другий за багатством в нашій країні, власник інвестиційно-консалтингової групи EastOne Віктор Пінчук втратив за рік $ 400 млн, він залишився з $ 3,8 млрд і потрапив на 353 місце. Третій найбагатший українець - співвласник групи «Приват» - Ігор Коломойський втратив, як і Ахметов, $ 0,6 млрд і знаходиться на 613 рядку з $ 2,4 млрд.
Ще більше недорахується партнер по бізнесу Коломойського Геннадій Боголюбов, який у минулому році, за версією Forbes, мав $ 2,8 млрд, а зараз - $ 1,7 млрд (882 місце). «Ринки, на яких заробляють наші мільйонери, в минулому році були нижче, оскільки в Україні і в цілому в світі падав попит на ту ж руду і металургію. Однозначно металургійні компанії заробляли менше в 2012 році, ніж в 2011-му », - пояснює Дмитро Тарабакін, керуючий директор інвесткомпанії Dragon Capital. З цієї ж причини і капіталізація цих підприємств стає нижче.
Найбагатшою у світі людиною залишається мексиканський мультимільярдер Карлос Слім, статки якого за рік зросла на $ 4 млрд і становить $ 73 млрд. На другому місці Білл Гейтс, у якого справи йшли ще краще - за рік він додав $ 6 млрд ($ 67 млрд). Потіснив з третьої строчки фінансиста Уорен Баффет (4 місце, $ 53,5 млрд) власник текстильних брендів Zara, Massimo Dutti, Bershka та ін. Амансіо Ортега заробив більше за інших - $ 17,5 млрд і має тепер $ 57 млрд.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам