"Цілодобова варта" на захисті безпеки Вінниці

Від 20 лютого у Вінниці почало діяти громадське формуванняtsilodobova varta " Цілодобова варта ", яке захищатиме місто . Його мета - забезпечити безпеку жителів, нормальну роботу підприємств, які відповідають за життєзабезпечення міста, забезпечити право громадян на мирний протест. У разі необхідності - охорона громадського порядку, недопущення провокацій і кримінальних проявів.
Очолив громадське формування «Цілодобова варта» директор департаменту міського господарства та благоустрою І.Корольчук , який закінчив вище військове командно -інженерне училище ім. Крилова.
До його складу увійшли добровольці - працівники Муніципальної поліції , робітники різних підприємств та установ міста . В загальному підсумку - більше 700 людей. Набір добровольців триває - бажаючі можуть телефонувати в службу оперативного реагування «Цілодобова варта» і залишати свої контактні данние.Телефони : 15-60 , 60-15-60 і 65-15-60 .
Після вирішення усіх організаційних питань створене вчора громадське формування «Цілодобова варта» розпочало патрулювання міста. Всі учасники формування мають при собі іменні посвідчення, які розміщені на грудях, для того, щоб оточуючі бачили прізвище та ім’я людини. Одягнені вони у жилети яскраво-помаранчевого кольору. За необхідності, громадське формування буде співпрацювати і з працівниками міської міліції. Добровольці тримають також постійний зв'язок із воїнами-афганцями, які патрулюють місто з учорашньої ночі.
О 17.30 керівник громадського формування Ігор Корольчук провів інструктаж для добровольців: «Хочу, щоб всі пам’ятали, що наше об’єднання – це громадське формування, яке є абсолютно мирним. І нашим основним завданням є безпека мешканців Вінниці і забезпечення життєдіяльності міста. Прошу звернути особливу увагу на безпеку громадян, не піддаватись ні на які провокації, а у подібних випадках повідомляти на багатоканальний номер «Цілодобової варти» 15-60. Після інструктажу перші бригади пішли патрулювати вулиці центральної частини міста, оскільки через зупинку транспорту цими вулицями було найбільше людей, які добиралися додому. Після години-пік патрулі пішли і в інші мікрорайони міста.
Ігор Корольчук також закликав усіх вінничан в разі виникнення нестандартних ситуацій телефонувати на 15-60, диспетчери одразу будуть передавати йому інформацію.