Сезон вінницьких фонтанів відкрито

З 7 квітня у Вінниці розпочався сезон роботи фонтанівfontan5 - першими запустили водограї на майдані Незалежності та бульварі Пирогова. Завтра заплановано увімкнути фонтан на площі Небесної сотні, що біля театру Садовського, а потім – у мікрорайоні Поділля та у сквері Козицького. Останнім увімкнуть відреконструйований минулого року фонтан у Центральному парку. Тож вже до кінця тижня всі водограї Вінниці радуватимуть вінничан та гостей міста. 

На сьогоднішній день у Вінниці сім фонтанів, які перебувають на балансі міста. Реконструкція та будівництво нових водограїв на міських площах та у скверах розпочалась 7 років тому. Першим став сучасний фонтан біля театру Садовського. Відреконструйована тоді площа, яка нині носить назву майдану Небесної сотні, стала одним з улюблених місць відпочинку вінничан. А за кілька років такі ж зони відпочинку з’явилися по бульвару Пирогова та у сквері Козицького. Візитівкою міста стали і три фонтани на центральній площі міста – майдані Незалежності. Останнім з-поміж відновлених водограїв є улюблений фонтан кількох поколінь вінничан у Центральному парку культури і відпочинку
Щороку восени вінницькі фонтани готують до зими та «консервують», а весною – проводять всі підготовчі та налагоджувальні роботи і знову запускають. Цьогоріч роботи по запуску фонтанів у Вінниці розпочали ще з кінця березня.
«Були очищені чаші фонтанів, налагоджені всі системи, а де потрібно, - замінено деякі деталі. Крім того, замінили та встановили за необхідністю нові ліхтарі. Наприклад, у фонтані біля театру довелося замінити всі 12 ліхтарів, які були вмонтовані у дно конструкції, бо їх було зруйновано», – розповідає начальник відділу по ремонту об’єктів благоустрою Леонід Демченко.
Першими в цьому році у Вінниці увімкнули фонтани на майдані Незалежності та бульварі Пирогова. На черзі- фонтан на майдані Небесної сотні, водограї у мікрорайоні Поділля та сквері Козицького. Останнім запрацює фонтан у Центральному парку, адже його чаша є найбільшою, тому і часу на заповнення водою необхідно більше.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам