Призначено нових начальники податкової , митниці та прокуратури Вінницької області

Кадрова революція у вищих ешелонах влади Вінниччини81 1 практично завершена. За останні два тижні призначені «перші особи» в контролюючі та фіскальні служби . Причому , на відміну від колишніх часів , керівниками стали виключно уродженці Вінницької області.
Наказом Міністерства доходів і зборів від 25 березня 2014 виконуючим обов'язки начальника Вінницької митниці Міндоходов був призначений 45-річний Олександр Савчук. Його затвердження на посаді - справа кількох днів . Народився він в с. Журбинці Козятинського району , а службу в митних органах у 1996-му починав з посади інспектора Вінницької митниці .
Пізніше Олександр Васильович очолював відділ митного оформлення Вінницької митниці , був начальником митного поста Кримської митниці , заступником начальника Херсонської митниці , першого заступника начальника Хмельницької та Черкаської митниць , працював на Чернівецькій та Київській міжрегіональних митницях .
Виконуючим обов'язки начальника Головного управління Міндоходов у Вінницькій області за наказом профільного міністерства від 3 квітня призначений Мирослав Продан. Він на десять років молодше головного митника регіону , а родом з Могилів -Подільського району.
Роботу в податкових органах Мирослав Васильович розпочав у 2005 році з посади головного інспектора Могилів-Подільської ОДПІ. Потім трудився в управлінні погашення прострочених податкових зобов'язань ДПА у Вінницькій області , а пізніше на керівних постах в податкових інспекціях ряду районів Києва і в Умані . З червня 2013 року М. Продан очолював Вінницьку об'єднану податкову інспекцію.
А 1 квітня заступник Генпрокурора Микола Банчук офіційно представив колективу нового прокурора Вінницької області - В'ячеслава Соколова. Протягом березня він займав пост першого заступника , а до цього очолював Ленінську райпрокуратури і був першим заступником прокурора Вінниці.
Як зазначає прес -служба прокуратури області , в напуття промови Н. Банчук зазначив, що сьогодні «треба повернути довіру громадян» , а від місцевого керівництва колегія Генпрокуратури очікує проведення « невідкладних заходів з виправлення ситуації в регіоні». Він мав на увазі боротьбу з корупцією , дотримання законодавства в сфері держзакупівель , протидія рейдерству , недопущення проявів сепаратизму та інше. У свою чергу В. Соколова запевнив , що ці завдання колективу прокуратури цілком під силу.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам