Порушено кримінальну справу проти загарбників Nemіroff

Проукратура-порушила-кримінальну-справуВінницька прокуратура впритул зайнялася рейдерскими подвигами Якова Грибова (20% акцій) і Анатолія Кипиша (17,48%), які 19 березня 2014 р. у спробі витиснути з бізнесу родину Глусь (25,04%) силами трьох сотень бойовиків штурмували завод компанії в м.Немирів Вінницької обл.

Представники ДП "УВК "Nemіroff" звернулися в Генеральну прокуратуру, МВС, Міністерство юстиції, Антикорупційний комітет, а також у Комітет БРЕШУ з питань підприємництва, регуляторної й антимонопольної політики із заявами по факті незаконного внесення в госреестр відомостей про Юрія Сорочинском, "кишеньковому" директорі Анатолія Кипиша, а також силового захоплення підприємства. Компанія вимагає вжити заходів по поновленню інформації в госреестре про Аллу Глусь як керівнику ДП "УГК "Nemіroff", запобігти розкраданню готової продукції, виробничих потужностей, матеріально-технічних ресурсів, сировини, що комплектують, а також звільнити  завод від загарбників й у терміновому порядку відновити виробництво.

Подані заяви були розглянуті прокуратурою й внесені до Єдиного реєстру досудебных розслідувань України. По факті рейдерского захоплення прокуратура Вінницької області відкрила карне  виробництво ( № 12014020240000149).  
Таким чином, правоохоронні органи вже найближчим часом  дадуть оцінку діям миноритарних акціонерів як по незаконній зміні гендиректора підприємства, що відбувалося врозріз із судовими приписаннями, так і по його силовому штурмі й завданню матеріальних збитків.

Нагадаємо, що на початку березня під керівництвом Грибова й Кипиша було організовано нападениеи на місцевого госрегистратора Олега Чухно, що через відсутність законних підстав відмовлявся вносити в госреестр Сорочинского. Чиновникові загрожували й протягом  дня силоміць утримували в приміщенні, вимагаючи внести незаконні зміни в госреестр всупереч існуючій забороні Господарського суду м.Києва від 4 березня 2014 року (копія додається). Після його відмови миноритарии привезли з Вінниці госрегистратора, що замість інформації про легітимний гендиректоре ДП "УВК "Nemіroff" Аллі Глусь вніс Сорочинского. Наступного дня , 13 березня 2014 р., Окружний адміністративний суд м.Києва виніс Визначення, що зупинило реєстраційні дії від 12 березня 2014 р. (копія додається).

За незаконним внесенням до реєстру Ю.Сорочинского пішов бойовий штурм виробничих потужностей компанії в м.Немирів Вінницької обл. На сьогодні завод  залишається захопленим і заблокованим рейдерами, які, забравши конкурента, заповнюють ринок своїм російським аналогом під ТМ Nemіroff. Беручи до уваги Визначення Окружного адміністративного суду від 13 березня, Сорочинский не має права називати себе гендиректором ДП "УВК "Nemіroff" і здійснювати які-небудь дії від імені підприємства. Оскільки це й інші судові рішення ігноруються, УВК "Nemіroff" подала в правоохоронні органи заява про самоправність Сорочинского. Порушено кримінальну справу.

Оперативна  реакція правоохоронних органів дозволить перейти протистоянню в правову площину, відновити роботу містоутворюючого підприємства, повернути біля двох тисяч робочих місць, а бюджету країни - мільйонні податкові відрахування.

Копії документів

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам