Міністерство внутрішніх справ України рекомендує утриматися від поїздок в ряд міст Єгипту у зв'язку з ситуацією з безпекою в країні

egipet voynaНа брифінгу у вівторок виконуючий обов’язки директора департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс повідомив:"У зв'язку із загостренням ситуації з безпекою в Єгипті МЗС рекомендує громадянам України переглянути свої плани з приводу здійснення туристичних поїздок в північний Синай, а також до Каїра, Олександрії, Ісмаїлом, Порт-Саїд і Суец".

Крім того додав, що з метою уникнення загрози життю і здоров'ю, громадянам України, які зараз відпочивають у курортних містах Єгипту, не слід залишати території готелів, а також необхідно утриматися від неорганізованих поїздок у міста та за їх межі.

Також , МЗС рекомендує українцям, які перебувають на території Єгипту, уникати відвідин місць скупчення людей, не брати участі в акціях протесту і демонстраціях, не вступати в суперечки з місцевим населенням щодо політичної ситуації в Єгипті, а також віросповідання.

"За інформацією посольства України в Єгипті, громадян України серед постраждалих в результаті заворушень, немає", - повідомив Перебийніс.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам