І ніби казка ожила... Подільський бал!

tanciВінницький національний аграрний університет перенісся у світ, де панує вишуканість та величність . 12 лютого у ньому відбувся Подільський бал. В цей вечір студенти-аграрії та вельмишановні гості поринули з головою у світ краси, романтики та витонченості.
Творчі колективи університету, чарівні ведучі, високоповажні гості, ну і звичайно, яскраві та неперевершені студентські пари протягом святкування радували своїми виступами гостей. 19 пар-конкурсантів заворожували глядачів цілий вечір своїми танцювальними досягненнями - від повільного вальсу до пристрасного танго.
Умови конкурсу були важкими. Вельмишановне журі на чолі із помічником ректора Русланом Володимировичем Будяком відмітили:
- Сам факт прекрасного дійства та прикладених до нього максимальних зусиль уже робить усіх учасників переможцями та прикладом для наслідування усьому студентству.
Та все ж таки конкурс є конкурс, тож наприкінці вечора тамуючи інтригу ректор Григорій Миколайович Калетник побажав усім студентам здійснення мрій та нагородив короля та королеву Подільського балу, звання яких виборола пара під номером 13 - Тавровський Олександр та Коваль Анастасія. Також було визначено найромантичнішу (пара № 14 Лисенко Вікторія та Сивиринський Віталій) і найекстравагантнішу (пара № 18 Іщенко Марія та Васильчук Вадим) пари.
Неперевершена краса, елегантність та витонченість надовго закарбували неповторні спогади про Подільський бал у кожного конкурсанта та гостя.