Чотири молодика пограбували 60-річного дідуся

miliciya2Затримано жителя Вінниці за підозрою у скоєнні нападу на сусіда та пограбуванні. Затримані знали, що у сусіда є кошти, оскільки нещодавно його син здійснив продаж земельної ділянки.

Зловмисник побоявся діяти самостійно, тому взявши із собою ще трьох молодиків пішов грабувати дідуся. Ввечері вінничанин і навідався до 60-річного сусіда. Постраждалий відчинивши двері, побачив не лише свого сусіда, а ще й трьох молодиків, які почали його бити. Вони вимагали, щоб господар будинку віддав їм кошти. На що пенсіонер відповів, що грошей у нього немає. Це дуже розлютило зловмисників, тому що вони мали дещо іншу інформацію. Вони почали силоміць поїти пенсіонера горілкою, сподіваючись на те що алкоголь «розв’яже язика» постраждалому. Не отримавши ніякої відповіді, почали пошуки грошей самостійно. Переконавшись, що у будинку дійсно немає коштів, нападники винесли з побутову техніку, консервацію, одяг, навіть, побутові речі.

А господарю пригрозили, що повернуться і вб’ють його, якщо надумає жалітися комусь. Нещасний пенсіонер аж через тиждень наважився звернутися до правоохоронних органів. 38-річного сусіда потерпілого, затримали за місцем проживання. Інших трьох ще шукають.

Проти молодиків порушено кримінальну справу за фактом грабіж. За таке правопорушення компанію можуть позбавити волі строком від чотирьох до шести років.