Інформація про портал

Ласкаво просимо на новий інформаційно-пізнавальний портал http://vinplace.net. На нашому порталі Ви можете знайти будь-яку інформацію, пов'язану з містом Вінниця та Вінницької областю, а, крім того, масу цікавого і пізнавального.

У меню «Загальна інформація» увазі гостей та користувачів порталу надана історична інформація про Вінничину, її знаменитості і визначні пам'ятки.

Так само в розділі "Новини та події", нашого порталу, ви зможете прочитати найважливіші та свіжі новини.

У меню «Адреси та телефони» можна знайти всю необхідну інформацію практично про всіх установах і закладах Вінниці: банки та лікарні, кафе та ресторани, торгові центри та державні установи - тут ви обов'язково знайдете те, що Вас цікавить.

Розділ «Оголошення» - це дошка безкоштовних оголошень, скористатися якою може кожен бажаючий. Тут можна побачити все, що продають і купують жителі Вінниччини.

У розділі меню «Цікаве» - можна знайти багато корисних порад з приготування найсмачніших страв, будівництва та садівництву, а так само багато іншої цікавої інформації.

Відвідавши інформаційний портал http://vinplace.net Ви обов'язково знайдете масу цікавого і пізнавального. Адміністратори порталу ретельно стежать за його вмістом, а значить час, проведений тут Ви витратите з користю і задоволенням!

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам