Золотий батон зник, а музейників не пускають в Межигір'я

Горезвісний золотий батон не потрапив до рук музейниківyanykovich, а міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заборонив їм вхід до Межигір'я. За словами мистецвознавців, попри оголошення перерви в роботі колишньої президентської резиденції, туди продовжують водити екскурсії за гроші.

Скарби ж колишнього президента Віктора Януковича зберігаються у кількох кімнатах Національного художнього музею України.Скоро тут обіцяють відкрити виставку на основі колекції речей знайдених в резиденції.

Завдяки листам та візитним карткам можна дізнатися хто і які подарунки дарував Віктору Януковичу. Так, наприклад, екс-генпрокурор Віктор Пшонка подарував вазу. Віктор Ющенко – символічно, поему "Гайдамаки" Тараса Шевченка. Від депутата Володимира Макеєнка Янукович одержав посуд для ікри із срібла від Фаберже вагою понад 1 кг.Також у Межигір'ї знайшли керівництво з управління імперією, французькі годинники 18 століття та навіть подарунок для Іосіфа Сталіна.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам