Знову вкрали годину сну. Як адаптуватися швидше?

interier1В нашому наступному сюжеті мова піде саме про приємний і легкий початок нового дня. Адже ранкове прокидання - справжня катастрофа для людей-сов. А переведення годинника лише підсилює роздратування та сонливість. Як зустрічати день зі сходом сонця - знає Тетяна Наконечна.

Хто рано встає... той приходить на роботу вже стомлений і злий. А тут ще й перехід на літній час вкрав у нас годину солодкого сну. Хороводи годинникової стрілки погано впливають на наше самопочуття, каже психотерапевт Олександр Степанов. Але нарікати люди мають лише на себе, бо забули природні біоритми.

Олександр Степанов , психолог, психотерапевт : " Когда должен человек подыматься? Он должен вставать с восходом солнца. И когда ложиться? С его закатом".

Та цивілізація породила нову касту людей-сов. Той, хто пізно лягає й пізно прокидається - успішніший та розумніший, з’ясували іспанські вчені. Але спробуйте заспокоїти цим свого начальника після чергового запізнення на роботу. 

Олександр Степанов: " Любую сову можно перевоспитать в жаворонка і любого жаворонка можно перевоспитать в сову".

Щоб вранці бадьоро зіскочити з ліжка, слід налаштуватися ще з вечора на правильний сон.

Юрій Погорецький, президент асоціації медицини сну : " В сон нужно входить не тревожно, без стресса, с любовью, с уважениям к чужому сну, к своему сну. Хорошая прогулка вечерняя перед сном минут 40, контрастный душ, теплая ванна, хорошая семейная атмосфера, максимально позитивных эмоций".

На ніч не слід наїдатися. Інакше організм не відпочиватиме, а цілу ніч намагатиметься перетравити все, що ви в нього запхнули звечора. Вгамувати апетит можна склянкою кефіру чи легким салатом. А ось зранку краще поїсти ситніше. Але не все зразу.

Людмила Веспер, дієтолог : " Яєчня, сосиски, каша ще зверху тістечко і чай. Після цього ви цього ви, звичайно захочете тільки полежати на дивані. Розділіть білковий прийом і вуглеводний, не запивайте їжу".

Перед сніданком випийте фреш. Він і освіжить, та й імунітет зміцнить. Джерело енергії зранку - ягоди, цитрусові, горіхи та сухофрукти. Відчуття ситості подарує вівсянка. А ось із кавою слід бути обережним. Бадьорості вона не додасть, лише ненадовго простимулює нервову систему. Справді, прогнати дрімоту допоможуть фізичні вправи.

Тетяна Наконечна, журналіст: " Від сонливості і сліду не залишиться, якщо розпочнете свій ранок із зарядки та ще й на свіжому повітрі. Головне при цьому - не перестаратися, бо замість гарного настрою  і бадьорості матимете втому та біль у м"язах".

Будильник не буде доводити до божевілля, якщо матиме заради чого прокидатися - улюбленого заняття, дружної сім"ї та коханої людини.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам