Зміна статусу Криму, не погоджена з його корінними жителями, є незаконною

Міністерство закордонних справ України заявляє VR Krym, що зміна статусу Криму не була узгоджена з корінним кримськотатарським народом, що робить цю зміну незаконною. 
Про це на прес -конференції заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.
"Російська Федерація , аргументуючи законність цього референдуму , робить акцент на праві народів на самовизначення. У зв'язку з цим хотів би сказати , що всі міжнародно -правові документи щодо права народів на самовизначення відносяться саме до корінних народів " , - розповів Перебийніс .
Він зазначив , що станом на сьогодні в Україні проживають чотири корінних народи : українці , кримські татари , караїми , кримчаки . Останні три з них мають походження з території Криму .
" Інші ж національні меншини України є діаспорами народів , які мають свою етнічну батьківщину або свої національні утворення за межами України ... Враховуючи це будь-які зміни статусу АР Крим без погодження таких змін з його корінним народом , кримськими татарами , є порушенням міжнародного права і законодавства Україна " , - повідомив Перебийніс .

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам