Журналісти створили сайт, де будуть опубліковані знайдені в Межигір'ї документи

yanukleaks

Українські журналісти створили спеціальний сайт, де публікують документи, які знайшли на території резиденції Віктора Януковича в Межигір'ї. Анотації на сайті - на двох мовах, українською та англійською.
«22 лютого на території покинутої резиденції колишнього президента України водолази виловили близько 200 папок з документами, які хтось намагався знищити під час втечі. Група журналістів та волонтерів взялася за порятунок , систематизацію та розслідування величезного масиву інформації про фінансову діяльність колишніх власників резиденції. Виявлені і врятовані документи будуть публікуватися на цьому сайті і будуть доступні для всіх журналістів світу »
На Yanukovychleaks.com поки 12 файлів. Це рахунки, кошториси, службові записки. Журналісти обіцяють публікувати також розслідування, які базуватимуться на цих документах.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам