Загинув актор Пол Уокер

Інтернет облетіла новина про трагедію - в ДТП загинув Пол Уокер,paul відомий за франшизою Форсаж. Пол Уокер загинув в ДТП в передмісті Лос- Анджелеса. Йому було всього 40 років.

Спочатку фанати подумали, що це дурний розіграш, оскільки кілька днів тому хтось пустив таку качку . За злою іронією долі , безглуздий жарт став дійсністю .

Уокер їхав з другом на благодійний захід, організований на допомогу жертвам тайфуну на Філіппінах. У 30 кілометрах від Лос- Анджелеса машина розбилася.

Прибулі на місце ДТП рятувальники виявили охоплений полум'ям Porsche Carrera GT . Це не нова модель , але до цих пір вважається однією з найшвидших у світі. Потужність мотора 612 л.с. , розгін до "сотні" займає 3,8 секунди , максимальна швидкість - 330 км / год.
Пол Уокер сидів на пасажирському місці , а керував спорткаром його друг ( поки що відомо тільки його ім'я - Роджер ) . Кажуть , що обидва були досвідченими водіями.

Пол Уокер став відомий на початку 2000 -х років , після того , як виконав головні ролі в декількох популярних кінокартинах , у тому числі в знаменитому Форсажі . Він також

Перед смертю Уокер знімався в Форсажі 7 , який повинен був вийти на екрани влітку 2014 року. Якщо цю картину пустять в прокат , вона стане останньою роботою Уокера .

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам