З «новою» Україною жодних угод Росія не має - прес-конференція Путіна

Президент РФ Володимир Путін дав прес-конференцію щодо подій в Україні. Putin

Президент Росії Володимир Путін вважає легітимним представником влади в Криму Сергія Аксьонова - прем'єр-міністра Автономної Республіки, незаконно призначеного кримським парламентом.

За словами Путіна, на сесії парламенту при обранні Аксьонова були дотримані всі законні процедури і не було ніяких порушень.

За словами Путіна, Росія не розглядає можливість приєднання Криму.

«Ні, не розглядаємо», - сказав Путін, відповідаючи на питання журналіста про те, чи розглядає Москва варіант приєднання Криму до Росії.
«Я взагалі вважаю , що тільки громадяни, що проживають на тій чи іншій території, в умовах свободи волевиявлення, в умовах безпеки, можуть і повинні визначати своє майбутнє», - підкреслив російський президент.

Також він запевнив, що російські військові навчання, які провела російська армія, не пов'язані з подіями в Україні. За його словами, навчання планувалися раніше, але не оголошувалися, оскільки це раптова перевірка військ і вони направляються в місця постійної дислокації.

«Що може послужити підставою для використання збройних сил? Це крайній випадок», - сказав Путін, і додав, що у Росії є звернення Віктора Януковича про використання армії для захисту життя, свободи та здоров'я громадян України.
«Ми бачимо розгул неонацистів, націоналістів, антисемітів, що зараз відбувається в деяких частинах України, зокрема в Києві», - заявив Путін.

«Якщо ми побачимо, що це беззаконня починається в східних регіонах, якщо люди попросять нас про допомогу, а офіційне звернення діючого легітимного Президента у нас вже є, то ми залишаємо за собою право використовувати всі наявні в засоби для захисту цих громадян. І вважаємо це цілком легітимним», - заявив Путін.

 «Ми виходимо з того, що ми діємо виключно легітимно. Я сам завжди виступав за дотримання норм міжнародного права. Ще раз хочу підкреслити: ми вважаємо, що якщо я ухвалю рішення про використання збройних сил, то воно буде легітимним, повністю відповідним загальним нормам міжнародного права, оскільки у нас є звернення легітимного Президента, і відповідним нашим зобов'язанням. І в даному випадку співпадає з нашими інтересами щодо захисту тих людей, яких ми вважаємо близько пов'язаними з нами й історично, й спільною культурою, в економічному плані», - додав Путін.

Окрім того, відповідаючи на запитання щодо порушення Будапештського меморандуму, Путін заявив, що після революції в Україні виникла нова держава, з якою РФ нічого не підписувала.

Також Путін заявив, що у відстороненого від влади президента України Віктора Януковича немає політичного майбутнього.

Він додав, що в Україні Януковича могли б убити, якби той не покинув країну. «Смерть - це найпростіше, щоб позбутися легітимного президента», - зауважив Путін. Натомість президент РФ запевнив, що екс-президент Віктор Янукович живий, «він застудиться на похоронах тих, хто поширює такі чутки».

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам