Янукович закликав проводити сепаратистські референдуми у кожій області

Янукович подав голос з Росії: закликає до сепаратистських референдумів в кожній області України.yanikkrim
Віктор Янукович у зверненні до українського народу закликав проводити референдум про статус кожного регіону в складі України.
Таке звернення Януковича наводить російське агентство ИТАР-ТАСС.
"Як президент, який з вами думками й душею, закликаю кожного розсудливого громадянина України - не дайте самозванцям вас використовувати! Вимагайте проведення референдуму про визначення статусу кожного регіону в складі України", - говориться у зверненні Януковича.
В зверненні від імені Януковича все, що відбувалося й відбувається в останні місяці в Україні, називається "збройним державним переворотом, який був зроблений опозицією на зброї терористичних угруповань за повної підтримки деяких Західних держав".
"Абсолютно логічно, що протест, який розпалюється на Південному-Сході України - це природня реакція густонаселеного промислового краю на збройний державний переворот", - заявив він.
"Самозванці не мають мандата довіри українського народу, не мають права позбавляти кожного громадянина України його права голосу, шляхом внесення антиконституційних змін у законодавство, у тому числі й про вибори президента", - підкреслив Янукович.
"Анархія, що діється на вулицях нашої країни, не має нічого спільного з демократією", - переконаний Янукович, який вже понад місяць перебуває у Росії.
"Нехай хоч одна західна держава назве демократичними кроки, що вживають нинішніми "керівниками". Не думаю, що хтось з європейських чиновників високого рангу привселюдно визнає нормальним розстріли й грабежі на вулицях їх держав, коли терористи називаються активістами, яким безкарно дозволено вбивати й грабувати людей", - сказав Янукович.
Тільки всеукраїнський референдум, а не екстрені дострокові вибори президента можуть у значній мірі стабілізувати політичну ситуацію й зберегти суверенітет і цілісність України, вважає Янукович.
Внесені в законодавство "антиконституційні зміни", у тому числі й про вибори президента України, "виключають можливість чесних виборів, коли б вони не відбулися", впевнений він.
"Нинішня так звана влада прийняла пакет законів, що прямо порушують Конституцію України. Ці закони були прийняті під тиском "майдану". Над багатьма народними депутатами і їх родинами відбувалися акти насильства, не говорячи вже про постійні погрози", - говориться в його зверненні.
Також Янукович у зверненні до з'їзду "Партії регіонів" попросив зняти з нього повноваження почесного голови партії та виключити його з неї.
При цьому агентство називає Януковича "українським лідером".

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам