Янукович «сплив» у Росії. Звернувся до народу та дасть прес-конференцію.

Прохання Януковича про гарантування особистої yanukovich безпеки задовольнили, повідомляє пресс-служба президента РФ.
Російська влада задовольнила прохання Віктора Януковича про гарантування його особистої безпеки.
"У зв'язку з тим, що президент Віктор Янукович звернувся до уряду РФ з проханням гарантувати особисту безпеку, повідомляю, що прохання було задоволено на території РФ", - повідомив інформатор.
Віктор Янукович 27 лютого у відеозверненні звернувся до українців з рядом заяв. Зокрема, він повідомив, що, як і раніше, вважає себе головою держави, не визнає рішення Верховної Ради та хоче "до кінця боротися за виведення України з кризи".
Повідомлення від імені екс-Президента України Віктора Януковича, де він заявив, що вважає себе законним Президентом країни, розповсюдила в російських ЗМІ прес-служба Президента Російської Федерації.
«Я, Віктор Федорович Янукович, звертаюся до народу України, - йдеться в одержаній заяві Януковича. - Як і раніше вважаю себе законним главою Української держави, обраним на основі вільного волевиявлення українських громадян. Не можу бути байдужим до трагічних подій на моїй Батьківщині. Вважаю, що підписана мною і лідерами української опозиції у присутності поважних західних партнерів Угода про врегулювання кризи на Україні 21 лютого 2014 року не виконана. На вулицях багатьох міст нашої країни розгул екстремізму. У мою адресу, в адресу моїх соратників звучать погрози фізичної розправи».
«Вимушений просити владу РФ забезпечити мені особисту безпеку від дій екстремістів, - продовжив він. - На жаль, все, що відбувається зараз у Верховній Раді України, не має легітимного характеру. Рішення, які приймаються парламентом у відсутності багатьох членів фракції «Партії регіонів», інших фракцій, які побоюються за свою безпеку, а деякі були піддані фізичному насильству і вимушені залишити територію України, незаконні»
Також у п'ятницю, 28 лютого, в Ростові-на-Дону відбудеться прес-конференція екс-президента України Віктора Януковича.
Згідно джерел, прес-конференція відбудеться о 17.00 за московським часом.
Як повідомлялося, 22 лютого Верховна Рада прийняла постанову "Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень".
24 лютого виконуючий обов'язки міністра внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що стосовно Януковича порушено кримінальну справу про масові вбивства мирних громадян, і він оголошений в розшук.
Таким чином Верховна рада відсторонила Януковича від влади і поклала виконання обов'язків президента України на спікера Олександра Турчинова.
Москва вважає, що легітимність рішень Верховної ради викликає сумніви.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам