Володимир Путін та Барак Обама говорили про ситуацію в Україні

Президенти США Барак Обама і Росії Володимир Путін заявилиPutin про необхідність спільно шукати шляхи сприяння стабілізації ситуації в Україні. Про це повідомляє прес-служба Кремля.
Зокрема, Путін в черговий раз наполягав на тому, що в Україні відбувається "розгул і радикальних ультранаціоналістичних угруповань, що дестабілізують обстановку і тероризують мирних жителів, в тому числі російськомовне населення і наших співвітчизників".
У цьому контексті розглянуто можливість направлення на Україну моніторингової місії ОБСЄ.
"На думку президента Росії, діяльність такої місії має поширюватися на всі українські регіони", - повідомили в Кремлі.
Крім того, Путін назвав незаконний референдум в Криму таким, що відповідає нормам міжнародного права і Статуту ООН.
"При цьому жителям півострова була гарантована можливість вільного волевиявлення і самовизначення", - вважають у Кремлі.
Разом з тим, згідно з офіційним повідомленням Білого Дому, Обама наголосив, що США і міжнародне співтовариство ніколи не визнають кримський референдум, проведений з порушенням Конституції України і в присутності російських військових.
"Він наголосив, що дії РФ порушують український суверенітет і територіальну цілісність і відзначив готовність вжити додаткових заходів, координуючи їх з європейськими партнерами", - йдеться у повідомленні.
Глава США також зазначив, що рішення "кримського питання" дипломатичним шляхом відповідає як інтересам Росії, так і інтересам українського народу.
"Президент Обама повторив, що дипломатичне рішення не може бути досягнуто, поки військові РФ продовжують вторгнення на українську територію, і масштабні російські військові навчання на українських кордонах тільки загострюють ситуацію. Президент Обама підтвердив готовність Держсекретаря США Керрі до спільної з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим і з урядом України роботі з пошуку дипломатичного вирішення питання" , - наголошується у повідомленні Білого Дому.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам