Вбито члена «Правого сектору» Олесандра Музичка (Сашка Білого)

Член української націонал - радикальної організації «Правий сектор» Олександр Музичко ( Саша Білий ) був убитий міліціонерами під час спецоперації з його затримання . Про це повідомив перший заступник міністра МВС України Володимир Євдокимов. Він зазначив , що активіст був раніше оголошений в розшук у рамках справи про злісне хуліганство та протидію співробітникам правоохоронних органів.
У ніч на 25 березня міліціонери виявили Музичко в сільському кафе « Три карася » неподалік від міста Рівне , після чого його вирішено було затримати. У спецоперації , зі слів Євдокимова , брали участь співробітники ГУБОЗ та спецпідрозділу « Сокіл».
«Білий хотів втекти через вікно і відкрив вогонь на поразку по" Соколу " . Перша куля потрапила в співробітника "Сокола" в шолом , але зрикошетила в передпліччя ... Після цього цей співробітник відкрив вогонь по ногах Музичко . Інші співробітники стріляли в повітря. Згодом ще один постріл влучив у ногу Музичко, і той намагався відстрілятися ... Коли його повалили на землю , він продовжував стріляти . Коли його намагалися затримати , побачили , що він поранений. Викликані лікарі констатували смерть Музичко»,- описав подію в кафе Евокімов .
Він також зазначив , що в ході спецопраціі були затримані троє соратників активіста « Правого сектора ». Їх доставили на допит до Києва.
Раніше повідомлялося , що Музичко був убитий близько 00:00 ( 2:00 Мск ) в селі Бармаки Рівненського району неподалік від його будинку . Експерти- криміналісти , які працювали на місці події , виявили на його тілі кілька вогнепальних поранень : одне з них в ногу , інші в тулуб . За фактом вбивства міліція Рівненської області завела кримінальну справу ( по всій видимості , в місцевому управлінні МВС не знали про проведену спецоперації , так як повідомили , що в кафе « стався конфлікт між групами людей») .
14 березня Музичко розмістив в інтернеті відеозвернення , в якому заявив , що керівництво Генпрокуратури України прийняло рішення про його фізичне знищення «або захопленні і видачу Росії , щоб потім все звалити на російські спецслужби ». У РФ активіста підозрювали в тортурах і вбивстві російських військовослужбовців у Чечні в 1994-2000 роки . Росія оголосила Музичко в міжнародний розшук , а 12 березня міський суд Єсентуки видав санкцію на його заочний арешт.

З'явилося відео-звернення лідера "Правого сектора" західного регіону України Олександра Музичка, також відомого як Сашко Білий, у якому він попереджав про те, що його можуть вбити.

 

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам