В Німеччині мороз за ніч винищив цілу труппу блошиного цирку!

На превеликий жаль власників блошиного цирку в Німеччині, на минулих вихідних мороз винищив за одну ніч всіх циркових артистів - близько 300 circusпрофесійно навчених бліх. Режисер блошиного перформансу змушений був в терміновому порядку шукати заміну, яку ще належало навчити.
Цирковий режисер Роберт Бірк в інтерв'ю журналістам заявив, що знайшов близько 300 мертвих бліх у спеціальному ящику для транспортування минулого тижня. У перший раз холод цілком вбив трупу блошиних артистів.
Керівництво цирку звернулося до професора Хайнцу Мельхорну, експерту університету комах. Йому вдалося знайти заміну - 60 бліх для виступу на відкритому повітрі. Бірк сказав, що це був "дуже важкий момент", коли він виявив мертвими всіх крихітних зірок цирку. "Важко передбачити, коли мінусова температура буде для них смертельна", - сказав він. "Але шоу повинне тривати!" - Процитував режисер пісню групи Queen.
Після того як професор зумів знайти заміну загиблої трупі, Бірк відразу ж почав готувати бліх до подання. "Я працював не покладаючи рук протягом двох днів", - зізнався Бірк, зазначивши, що новим циркачам трохи не вистачало стилю й запалу.
Директор Майкл Фабер, який організовує ярмарок, сказав, що він сподівається на нових бліх, адже вони повинні добре виступити і головне без втрат. "Це не першоквітневий розіграш. Ми дійсно врятували ситуацію, в іншому випадку не було б ніякого уявлення", - запевнив він. Його слова підтверджує те, що західні агентства опублікували новину ще до настання першого квітня, коли всі звикли до дивних новинам.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам