Українці пікетували Білий дім

piketbilogodomy

Українська діаспора у Вашингтоні пікетувала в п'ятницю ввечері Білий дім з вимогою до Обами зупинити розпочату інтервенцію Росії на українській території.
Українська діаспора у Вашингтоні пікетувала в п'ятницю , 28 лютого , ввечері Білий дім з вимогою до Обами зупинити розпочату інтервенцію Росії на українській території. Про це повідомляє медіа -портал української діаспори Vidia .
"Ми хочемо нагадати Сполученим Штатам про тристоронню заяву , підписану в січні 1994 року , згідно з якою США , Росія і Великобританія гарантували Україні безпеку", - прокоментували організатори пікету.
Відзначається , що Обаму закликали керуватися Будапештським договором 1994 року , згідно з яким Україні надавалися гарантії суверенітету і безпеки у зв'язку з приєднанням до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї і набуттям Україною неядерного статусу.
Вони закликали допомогти Україні зберегти суверенітет .
Як повідомили мітінгарі , під час мітингу їх попросили відійти на інший бік парку , оскільки з хвилини на хвилину очікувалося повернення Обами з прес -конференції.
"Обама повинен бачити пікетників з вікна автомобіля , повертаючись до Білого дому " , - йдеться в повідомленні.
Додамо , в п'ятницю українці також зібралися на протест під будівлею ООН в Нью -Йорку в той час , як Рада Безпеки ООН обговорювала ситуацію в Україні

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам