У Криму відбувається збройне вторгнення російських силовиків , - Куніцин

Представник президента в Криму Сергій Куніцин yanikkrimзаявляє , що в АРК відбувається збройне вторгнення російських силовиків. 
"По суті справи сьогодні в Криму відбувається збройне вторгнення РФ . 13 бортів РФ сідає в аеропорту Гвардійське , в кожному по 150 чоловік. Порахуйте . Прикордонники в Балаклаві - блоковані спеціальними частинами . Подається це як те, що ми вас захищаємо від розгніваного населення" , - сказав він в ефірі телеканалу ATR у п'ятницю ввечері.
"Закрито повітряний простір - шість депутатів кримських не можуть вилетіти з Києва , Дейч дзвонив , так як закритий повітряний простір через велику кількість російських літаків" , - зазначив він.
Представник президента в Криму зазначив , що " певною мірою були задіяні в цьому люди Януковича".
" Пропонували кому за гроші , кому шантажем підняти прапори іншої держави над військовими частинами . Ні Константинов , ні Аксьонов не «вирішувачі» , а виконавці . Все вирішується на геополітичному рівні , Україна і Крим - уже не суб'єкт , а об'єкт переговорів" , - сказав він.
Куніцин підкреслив , що , на його думку , "питання йде про анексію території" , - "дуже схоже на грузинський варіант , на який тоді Саакашвілі повівся" .
Він також розповів , що прибув до Криму в п'ятницю і вже провів ряд зустрічей і переговорів.
" Провів нараду з керівниками правоохоронних органів і Севастополя з підрозділом Міноборони. Вступив в контакт з Андрієм Воробйовим , так як Зурабов в Москві , з генеральним консулом в Сімферополі. Ми відмоніторили ситуацію. Було відчуття , що силовики були кинуті по суті справи , так як Константинову і Аксьонову не до них - вони ділять портфелі " , - повідомив він.
"Найголовніше - уникнути кровопролиття" , - підкреслив представник президента в Криму

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам