У ЄС пообіцяли Росії нові санкції та її програш

У Євросоюзі погрожують новими санкціями проти Росії,eurosouz у першу чергу економічними, якщо та «перейде за червону лінію» і продовжить анексію інших територій. Президент Європейського парламенту Мартін Шульц попередив РФ про масштабну економічну конфронтацію з ЄС і зазначив, що Москва програє. Про це Шульц заявив під час саміту Євросоюзу за участю 28 лідерів країн-членів, які серед іншого обговорюють ситуацію навколо Криму.
"Росія фактично вже анексувала Крим. ЄС має надіслати Росії сигнал. Санкції мають посилитись, якщо ми хочемо уникнути воєнного конфлікту, і я ще нікого не зустрічав, хто хотів би воєнного конфлікту. Але якщо російський уряд буде й надалі робити те, що він зробив у Криму, то на Росію чекатиме масштабна економічна конфронтація з Європейським Союзом, і ми побачимо, що Росія програє", - сказав Шульц.
У ЄС хочуть установити "провести "червону лінію", і якщо Росія її перейде - тоді вжити рішучих заходів". "Ми вже підійшли до "червоної лінії", яку не можна переходити... Але маємо значне порушення міжнародних норм Росією", - зазначив президент Європарламенту.
Євросоюз хоче розширити список громадян Росії, яким заборонять в'їзд у ЄС, а також "заморозять" їхні банківські рахунки в Європі. Наступний можливий крок – широкі економічні санкції ЄС проти Росії.
Нагадаємо, після збройного захоплення російськими військовими Криму на півострові провели сепаратистський референдум. Після нього заявили, що понад 96% жителів автономії хочуть увійти в склад РФ.
17 березня Рада ЄС на рівні міністрів закордонних справ ввела санкції проти восьми кримчан-громадян України та 13-ти громадян Росії за дії, спрямовані на відокремлення Криму від України та проведення референдуму 16 березня. Їм заборонено в'їзд до країн ЄС, а їхні активи "заморожені".
18 березня президент РФ Володимир Путін попросив парламент прийняти до складу Росії два нових суб'єкти - Крим і Севастополь. Того ж дня в Кремлі Путін і нелегітимні представники кримської влади підписали договір між РФ і самопроголошеною Республікою Крим про прийняття до Росії Криму й утворення в складі РФ нових суб'єктів.
20 березня Держдума Росії ухвалила рішення про анексію Криму.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам