ЦВК закінчила реєстрацію кандидатів у Президенти

В суботу, 29 березня, 12 осіб подали документи на реєстрацію63 як кандидати у Президенти України.
Першим був лідер комуністів Петро Симоненко. Згодом – активістка Майдану, лікар Ольга Богомолець. Удень прийшов Анатолій Гриценко.
Екс-міністр оборони певен, що країну має рятувати саме він. "Крим здали. Разом зі зброєю. Я не можу на це спокійно дивитися", - пояснив Гриценко.
По обіді подавати документи приїхала екс-прем'єр Юлія Тимошенко. Її супроводжували помічники, адвокат і донька. До будівлі ЦВК кандидат від "Батьківщини" зайшла через чорний хід. У перемозі, каже, не сумнівається, бо обіцяє виборцям європейське майбутнє.
"Люди, які багато років мене підтримували, молилися за мене, коли я була у в'язниці, очікували, що я прийду до них, і ми разом змінимо Україну", - пояснила Тимошенко.
Одразу за нею у виборчкомі з'явився негласний фаворит перегонів Петро Порошенко. Теж щойно з партійного з'їзду, із повним пакетом документів і готовністю внести заставу. "Завдання номер один – забезпечення соборності нашої держави, єдності. Не дати розколоти державу", - вказав він свій пріоритет.
Прийняли заявку цього дня і від "свободівця" Олега Тягнибока. Щоправда, подавав не особисто – партія направила довірену особу.
Наприкінці до ЦВК дійшов і «найправіший» кандидат Дмитро Ярош. "У нас доволі широка електоральна база. Всі люди, які хочуть наведення ладу в державі, можуть голосувати за представника "Правого сектору", - запевнив він.
А найнесподіваніший претендент на президентське крісло прийшов реєструватися під марш Мендельсона. Це Дарт Олексійович Вейдер – кандидат від української інтернет партії.
Обіцяти людям європейське майбутнє, каже він, банально. Треба дивитися далі, точніше – вище. "Інтеграція в космос!", - пропонує він.
Завершиться прийом документів до ЦВК в неділю рівно опівночі.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам