«Темники» для російських ЗМІ: що та як показувати

Російським телеканалам роздають "темники" по Україні: хаос, безкарність, нацисти, криза.
У Росії вже навіть не приховують повної підконтрольності ЗМІ владі, і факт їх використання для ведення відвертої пропаганди.

Журналіст Ілля Барабанов оприлюднив у своєму Twitter "темники", які розсилають телеканалам для підготовки підсумкових випусків новинних програм.
"Слід роз'яснити". Кажуть, на ТБ до підсумкових програм, що готуються, такі інструкції розсилають",- написав він і опублікував фото однієї з таких інструкцій.

В "темниках" розписано те, як треба подавати інформацію про події в Україні та про агресію Росії в Криму.

Перше, що наказано ЗМІ висвітлювати наступного тижня з 28 березня по 6 квітня, це тема Криму і позиція Путіна і Медведєва з цього питання, що нібито мета російської влади привести Крим до загальноросійських норм і стандартів життя.

Окремо ЗМІ наказано включиться в пропаганду літнього відпочинку в Криму.

Окремо акцентовано увагу на тому, як слід подавати інформацію про ситуацію в Україні. Тут наказано робити акцент на хаосі, безкарності, нацистах, кризі економіки та інших вже відомих кліше російської пропаганди.

Раніше МЗС РФ і державні російські ЗМІ вже заявляли про біженців з України, проте ці заяви спростовувала Федеральна міграційна служба Росії.

RusSmiProg

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам