Світовий банк пророкує Росії фінансову катастрофу – Die Welt

 Якщо Росія і далі буде агресивно поводитися проти України,34 вона втратить 150 мільярдів доларів через відтік капіталу.
Воєнна агресія проти України і захоплення Криму сильно вдарить по економіці Росії і може спричинити фінансову катастрофу. Про це пише німецька газета Die Welt з посиланням на доповідь Світового банку. Головний економіст банку з питань Росії Бріджит Ханзль каже, що в разі розвитку сценарію низьких ризиків відтік капіталу з Росії за цей рік складе 85 мільярдів доларів. Але якщо Кремль і далі буде агресивно поводитися, цей показник досягне 150 мільярдів. Крім того, реальний ВВП Росії скоротиться до 1,8%.
"Ми робимо висновки з того, що політичні ризики залишаються доволі на високому рівні. Якщо конфлікт між Росією і Україною посилиться, це означатиме, що збільшиться загальна невизначеність через можливе введення нових санкцій проти Росії і її реакції на них", - каже Ханзль.
Крім того, російський рубль продовжує знецінюватися. Це в свою чергу призведе до зростання інфляції до 5,5%. Всі росіяни відчують на собі такі економічні зміни, оскільки імпортні товари через слабшання їхньої національної валюти почнуть коштувати дорожче. У свою чергу, Центральний банк Росії хоче утримати інфляцію на рівні 4,0 - 5,0%. За розрахунками агентства Reuters, наразі ЦБР для підтримки рубля у березні витратив $24 млрд.
Країни G7 в Гаазі погрожували Путіну розвалити економіку Росії у випадку нападу на Україну.

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам