США звинувачують у подіях в Україні Януковича, як повідомив посол

Посол США в Києві Джеффрі Пайетт провів переговори з керівництвом МЗС України .evromaidan

Пайетт повідомив , що основним завданням є припинення силового протистояння в Києві.У США мають намір посилити санкції проти українських чиновників. Про це він сказав журналісту Дзеркало тижня по закінченні першого раунду переговорів

. " З цього моменту США вважають Януковича відповідальним за все, що відбувається в Україні " , - сказав посол. За його словами, другий раунд переговорів буде продовжений пізніше.

Пайетт повідомив , що США розглядають можливість розширення санкцій до окремих українських чиновників на додаток до візових обмежень , введених після силового розгону Майдану в листопаді та грудні. У той же час він відзначив , що в даний час основним завданням є припинення силового протистояння в Києві.

Пайетт також підтвердив інформацію про телефонні переговори віце -президента США Джо Байдена з українським Президентом Віктором Януковичем. При цьому він не уточнив зміст розмови .

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам