Синоптики прогнозують , що весна в Україну прийде в найближчі десять днів

"У найближчі десять днів у нас дійсно вже почнеться щось схоже на весну. vidligaТемпература вночі буде трохи вище нуля , а вдень вже остаточно подолає позначку нуль градусів", - заявив провідний синоптик Укргідрометцентру Роман Мурмило.
За його словами , температурний фон особливо мінятися не буде і потроху підвищиться.
"Якщо зараз температура по Україні в межах +2-10 градусів , то за десять днів - у цілому , температурний фон вже від +6-12 градусів", - зазначає Мурмило .
Він також зазначив , що в Криму буде найспекотніше і в погодному плані - температура в найближчі дні там досягне +13-16 , у передгір'ї . У північній частині півострова синоптик прогнозує до +10 .
Потепління відчують також західні регіони - близько +13-16 градусів.Холодним буде північний схід - Сумська, Чернігівська область (вночі -2-3 , вдень трохи вище нуля ) .
Найближчі три дні в Україні буде хмарно .
Зараз , за словами синоптика , температура в Україні перевищує норму на 2-3 градуси по всій території України , що не є аномалією.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам