Росія вирішила взяти Україну змором , в тому числі голодом наших військових у Криму

Віце -прем'єр РФ Дмитро Рогозін заявив , що Росіяsoldati припинила поставки ядерного палива для українських АЕС. Старих запасів у нас залишилося на березень і квітень. Мотивація - неспокійна ситуація в Україні , через що страждають також європейські країни , які раніше одержували ядерне паливо транзитом через Україну . Очевидно , це одна зі складових відповіді Росії світовій спільноті на економічні санкції проти неї. Досі Україна і східна Європа отримували ядерне паливо виключно з Росії.
У Севастополі в районі мису Фіолент російський спецназ захопив два українських зенітно -ракетних дивізіону ( начебто ніхто не з людей не постраждав) . Росіяни для чогось намагаються розгорнути комплекси для несення бойового чергування . Наші військові блоковані і побоюються провокацій. Росіяни, мабуть, втомилися від наполегливого мирного протистояння з «братами » , тому українські частини масово відключені від електрики і подачі води. Якщо раніше в частині пропускали деякі транспортні засоби та їжу , то тепер блокада стала тотальною. Не пропускають в частини і родичів. Мало того , проросійська самооборона шукає родини українських офіцерів і погрожують їм . Безумовно , в такому режимі наші військові довго не протримаються .
Деякі аналітики сходяться на тому , що Україна вже втратила Крим - мовляв , він збереже якусь чисто формальну залежність від України , реально ж буде негласною російською губернією ( не дарма ж Путін порівняв Крим з Косово , яке фактично незалежно від Сербії , лише формально будучи її частиною). Інші , навпаки , впевнені , що сьогоднішнє загострення ситуації - спроба Росії вийти з конфлікту без ярлика сторони, що програла .
На жаль , в перший тиждень своєї роботи наша нова влада не мала часу і сил , щоб стежити за своїми кордонами і збільшити силову присутність у Криму , оскільки безупинно бавила Майдан. Тепер же прикордонники , МВС і СБУ нехай і з істотним запізненням , але все ж почали операцію «Кордон » , щоб перекрити кордони з Росією і , на жаль , Кримом.
У Верховній Раді зареєстровано законопроект на підтримку вступу України в НАТО , розроблений депутатами від «Батьківщини » Олександром Чорноволенко , Валентином Королюком і Борисом Тарасюком. При цьому МЗС заявив , що не веде переговори про розміщення в Україні систем протиракетної оборони США в обмін на фінансову допомогу. Мабуть даремно ...ЄС , відчуваючи, як Україна тріщить по швах, обіцяє найближчим часом видати нам 11 мільярдів євро. Вже давно обіцяють допомогу також США та ЄС. Проте до цих пір ми так нічого і не отримали ...

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам