Російський «Інтерфакс» ретранслює телепропаганду: Рембо на Майдані та розстріли в підвалах

Російська агенція «Інтерфакс» ретранслює інформацію телеканалу «Росія-24»berkut про іноземних найманців на Майдані та розстріли в підвалі.
Так, в сюжеті телеканалу начебто активіст Майдану з Росії на ім’я Владислав на прізвисько «Російський снайпер», який приїхав туди «за пригодами та щоб пограбувати» розповідає, що «серед активістів і бойовиків Євромайдану, що брали участь у заворушеннях у Києві, багато найманців з США, Німеччини та інших країн»
За його словами, він нібито бачив на Майдані велике число приїжджих з-за кордону.
«Росіян там було не так багато, а от з США - щось близько 60 осіб, з Німеччини - близько 30-40, іноді доходило до 50. Були поляки, турки і люди з інших країн», - сказав Владислав.
За його словами , вони приїжджали в Київ у військовій формі зі зброєю. Говорячи про нинішню ситуацію на Майдані, затриманий зазначив, що «люди там дуже-дуже злі, під наркотиками, алкоголем тощо, зайнятися їм нічим»
«Командири з «Правого сектору» дуже жорстоко били тих, хто не корився або в чомусь провинився. А деяких просто забирали в підвали і вбивали - пострілом в голову», - передають російські ЗМІ слова Владислава.
Російські ЗМІ ніби знаходяться під контролем однієї людини: однакові фрази, однакові «прямі включення», однаковий текст ведучого – однакове дезінформування росіян. Вже далеко не один канал був визнаний необ’єктивним та таким, що інформує невірними даними. Росіяни змушені шукати правди у терабайтах інформації інтернету. На жаль, ми безсильні це виправити…

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам