Рада безпеки ООН за збереження цілісності території України

Радбез ООН висловила підтримку територіальної цілісності56 України і нагадала усім, зокрема Росії, про виконання міжнародних зобов'язань.
Рада безпеки ООН, скликана у зв'язку з ситуацією в Україні, висловила підтримку територіальної цілісності України, закликала усі сторони до політичного діалогу і нагадала про виконання міжнародних договорів, зокрема, і Будапештського меморандуму.
Про таку позицію Ради безпеки ООН, яка пролунала в п'ятницю в Нью-Йорку, повідомила по її закінченні заступник постійного представника Литви в Раді безпеки ООН Рита Казрагієне (Rita Kazragiene)
"Під час дискусії було висловлено підтримку українській територіальній цілісності і суверенітету. Рада вважає важливою стриманість усіх політичних гравців в Україні і закликала до політичного діалогу", - сказала литовський дипломат.
Крім того, за її словами, під час дискусії "ми нагадали про зобов'язання для всіх виконувати багатосторонні і двосторонні угоди, включаючи Будапештський меморандум 1994 р. (у цьому документі Росія виступила гарантом українських кордонів ) та угоду між Україною та Росією від 1997 року".
Відповідаючи на запитання про майбутню міжнародну посередницьку місію в Крим, Р.Казрагієне повідомила, що пропозиція тільки що надійшла і її необхідно розглянути.

Яценюк про рішення Радбезу ООН:
"Усі виступили з жорсткими заявами щодо збереження територіальної цілісності України. Й нікому не дозволено втручатися у внутрішні справи України, зловживаючи своїми правами через угоду про тимчасове перебування російських військових на території України", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в суботу.
"Учора відбулося засідання Радбезу ООН. США порушили питання, і Рада безпеки ухвалила два рішення: перше - створення моніторингової групи, друге - негайне створення консультативного механізму", - наголосив А.Яценюк.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам