Проти прикордонників, які не випустили Януковича з України, завели кримінальну справу

Кіровське РВВС міста Донецька відкрило173 кримінальне провадження проти прикордонників, які не випустили літак з Віктором Януковичем з України. Нагадаємо, що ввечері 22 лютого помічник голови Державної прикордонної служби України Сергій Астахов повідомив, що вони не дозволили чартерному рейсу з Віктором Януковичем на борту вилетіти з Донецька. Згідно з інформацією , коли контролери прибули для оформлення документів, що дозволяють здійснити виліт літака, їх зустріла група озброєних людей, які запропонували гроші за виліт без відповідного оформлення. Після того, як прикордонники відмовилися від такого кроку, до літака під'їхали два броньованих автомобілі, а з повітряного судна вийшов Віктор Янукович і покинув на одному з цих авто територію аеропорту. Куди збирався вилетіти Янукович - прикордонникам невідомо , оскільки рейс не оформлявся .
Як відомо, Верховна Рада 22 лютого ухвалила постанову про відсторонення Віктора Януковича з посади глави держави. За це рішення проголосували 328 народних депутатів. Цією ж постановою нардепи призначили президентські вибори на 25 травня.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам