Проросійські бойовики ділять сумку з грошима в Луганську (+ФОТО)

Вчорашній мітинг проросійських сил супроводжувався неприкритим поділом грошей .Про це пише луганська активістка Юлія Красильникова . Вона зазначає:
 "Друзі ! Всі , кого , як і мене , вчора трусило при вигляді " російського повстання "у Луганську . Всі, хто , як і я , повірив у те , що ми здали місто без бою , що Луганськ більше нам не належить . Всі, хто , як і я , вчора вже почав планувати своє подальше життя в більш прийнятному місці. Подивіться ці фото . Тут вчорашні російські борцуни прямо під час мітингу прямо за пам'ятником Шевченка ділять сумку (!) і пакет грошей . А в цей час бабульки продовжують кидатися на сцені на беркутят , а пакети з скинутим зі сцени несуть прямо поцанчегам . Ось вона - щира російсько- луганська душа".
"Друзі українці , просто дивіться на ці фото і пам'ятайте , що гроші мають властивість швидко закінчуватися. Все буде добре. Товариші руссковесенцы , йдіть на х # # . Просто йдіть на х # # . Краще відразу з російськими паспортами . Нам тут біологічне сміття не потрібне. Репост , друзі ! Країна повинна знати своїх супергероїв " , - резюмувала вона.

rusgroshi1

rusgroshi2

rusgroshi3

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам