Прогулянки у взутті вагою 405 кілограм

Важке взуття в принципі вважається не тільки незручним , а й шкідливим для ніг.vzytia

Але для Чжан Фусина вага, безумовно, не проблема .
51 -річний житель Тяньшаня (Китай) хоча б раз на день надягає залізні підпори , які важать 405 кілограм , і ходить в них по вулиці.

Більше семи років дивак Чжан Фусинь проводив так кожен свій ранок . Він тренувався ходити в парі неймовірно важкого взуття , зроблених з важких залізних блоків. Чжан працює на фабриці , а своє химерне взуття створив сам , приваривши один до одного кілька шматків заліза 30 сантиметрів завдовжки і 20 сантиметрів шириною . Спочатку це дивна взуття важило всього 70 кілограмів , але в процесі звикання він продовжував додавати все більше і більше ваги . Тепер його « ходулі » мають висоту 40 сантиметрів і важать нереальні 405 кілограм- це приблизно сім мас його власного тіла.

Здається абсолютно неможливим , щоб людина середніх антропометричних даних взагалі могла підняти ноги від землі з такою вагою . Але Чжан стверджує , що проходить мінімум дюжину метрів за двадцять хвилин. І робить це щоранку ! Він уже напрацював власну техніку , як правильно пересуватися на них , і незабаром збирається додати до підпірок ще більше ваги .

Він знімає свої підпори прямо у дворі , жартуючи , що вони такі важкі , що їх ніхто не вкраде .

Також завзятий китаєць хоче зв'язатися з офісом Guinness World Records , щоб його ім'я згадали в цій відомій книзі .
На що тільки не готова піти людина , коли їй хочеться прославиться. Залишається тільки сподіватися , що ходіння на залізних підпорах не зашкодить здоров'ю цього чоловіка.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам