Представник Януковича в Раді розплакався в телеефірі , вибачаючись перед українцями(+відео)

Народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко попросив вибачення в українців і розплакався в прямому ефірі телепрограми ТСН.Тиждень . 
Мірошниченко: Я прошу вибачення у народу ! Я не міг додзвонитися президенту , коли вбивали людей.
Коментуючи кадри розстрілу силовиками беззбройних активістів Майдану , депутат не зміг стримати сліз. Мірошниченко заявив про те , що згадав , як на виході з Верховної Ради його зустріла юрба людей , які вигукували йому " заслужені слова".
"Ці рани Україна буде ще довго пам'ятати. Я прошу вибачення . Я прошу вибачення у всіх людей. Коли я виходив з Верховної Ради , люди плакали , кричали заслужені слова . І хоча я абсолютно не мав ніякого відношення до того , що ми бачимо на екранах , але це те , за що всім нам соромно " , - сказав Мірошниченко.
На уточнююче запитання , чи поділяє він заяву Партії регіонів про те , що екс -президент Віктор Янукович особисто несе відповідальність за криваві події на Майдані , Мірошниченко відповів не впевнено.
" З етичних міркувань я не хочу зараз давати оцінку Віктору Януковичу. І думаю, що не з моїх вуст повинна бути дана ця оцінка " , - сказав депутат.
Мірошниченко також закликав Південну і Східну Україну думати про збереження єдності країни. При цьому депутат заплакав. "Я хочу звернутися до всіх жителів Криму , всіх жителів сходу, півдня . Шановні наші друзі , сьогодні той день , коли ми не повинні думати про розкол України . Я прошу вас . Ви бачили ці кадри. Україна повинна залишитися об'єднаною" , - сказав Мірошниченко крізь сльози.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам