Позови до суду, що лише викликають сміх

Усі ми вважаємо, що звертатися до суду необхідно для12 встановлення справедливості. Проте люди, про яких йтиметься у статті прагнули лише отримати власний зиск, спираючись на закони та рішення Феміди. Насправді ж ці позови є більш смішними, ніж серйозними заявами про порушення прав. Ну що ж, кожен діє в міру своєї самодозволенності. Вашій увазі пропонується перелік справжніх юридичних казусів, які дійсно розглядалися у суді.

1. Громадянка Ганна Аяла подала позов до суду на знамениту каліфорнійську закусочну Wendy. Цей випадок стався в 1995 році. У заяві вона написала , що виявила в соусі палець. Відразу провели розслідування , в якому з'ясували наступне : жінка сама поклала відрізаний палець в соус. За дані дії вона понесла покарання. Її засудили до дев'яти років позбавлення волі.

2 . У цьому ж , 1995 році, був ще один комічний позов . Лінда Хант , 52 років , з канадського Онтаріо , на корпоративній вечірці «трохи перебрала» і в стані сильного алкогольного сп'яніння сіла за кермо. У підсумку вона потрапила в аварію й розбилася . Після цього вона подала до суду на свого роботодавця за те , що він не зупинив її і дозволив сісти в машину в такому стані. Суд вона виграла , а разом з ним і 300 тисяч доларів.

3 . У 1991 році Річард Овертон подав до суду на величезну пивоварну компанію Anheuser - Busch . Він зажадав 10 тисяч доларів за те , що пиво випив він немеренно , а дівчата в бікіні , яких він бачив в рекламі , так і не з'явилися. Компанія звинувачувалася в тому , що випускає недостовірну рекламу , а так само за те , що вона не виконує обіцянки. І лише зробивши другу спробу , любитель пива таки отримав свої гроші.

4 . Один турист з Канади в 1999 році подав позов на мережу кав'ярень Starbucks. Перебуваючи в Нью - Йорку , він відвідав заклад , і , природно , туалет . Це призвело до серйозної травми його статевого органу. Коли чоловік , справивши потребу , спробував дотягнутися до туалетного паперу , сидіння дивним чином змістилося. При цьому його чоловіча гідність виявилася затиснутою між унітазом і сидінням. Турист зажадав 1 мільйон доларів за « перманентне пошкодження » статевого члена. А от дружина травмованого чоловіка зажадала 500 тисяч доларів за те , що вона позбавлена сексу з чоловіком .

5 . У 1997 році один американець зважився змінити своє ім'я на Jack Ass . Після цього він подав до суду на канал MTV за те , що шоу під назвою Jackass, що транслюють на цьому каналі , незаконно використовує його ім'я.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам