Податкова реформа, яка зачепить кожного

Спрощення і підвищення прозорості податкової системи України дозволить їй наблизитися за якістю до системи зборів податків у Європі, підвищуючи таким miliciya podatчином шанси країни на підписання Договору про асоціацію з Європейським Союзом.
Про це повідомила прес-служба Міністерства доходів і зборів України за результатами зустрічі заступника голови представництва Євросоюзу в Україні Марії Юрікової і міністра доходів і зборів України Олександра Клименка з представниками бізнес-асоціацій.
- « Подібна система дозволить більш ефективно адмініструвати податки і збори, зокрема, поліпшить інвестиційний клімат Я в цьому бажаю вам успіху", - сказала Юрікова. Представник ЄС також зазначила, що Європа і Україна поглиблюють співпрацю в рамках економічної інтеграції та забезпечення доступу до єдиного ринку, а також до політичної асоціації з Європейським Союзом. "Я впевнена, що Україна наблизиться до системи збору податків в Європі", - підкреслила Юрікова.
В березні президент України Віктор Янукович затвердив положення про Міністерство доходів і зборів, встановивши, що у складі міністерства утворюються і діють підрозділи податкової міліції. Крім того, глава держави поклав на міністерство ряд функцій, у тому числі щодо адміністрування єдиного соціального внеску та контролю за своєчасністю проведення розрахунків в іноземній валюті.
В основні завдання Міндоходів також входять забезпечення єдиної державної податкової та митної політики в частині адміністрування податків та зборів, митних платежів, боротьба з порушеннями митного і податкового законодавства, здійснення в межах своїх повноважень контролю за наповненням бюджетів та цільових фондів. У 2012 році Україна зайняла 137-е місце в проведеному Світовим банком і Міжнародною фінансовою корпорацією міжнародному рейтингу Doing Business-2013, піднявшись відразу на 15 позицій.
Наша країна увійшла до першої трійки країн, найбільш значно поліпшили умови ведення бізнесу за останній рік (слідом за Польщею та Шрі-Ланкою). При цьому Україна посіла перше місце в регіоні Центральної Європи та Східної Азії, зафіксувавши позитивні реформи в сферах створення підприємств (ріст з 116-ої позиції до 50-ї), оподаткування (з 183-ї до 165-ї), а також реєстрації власності (з 168-ї до 149-ї). У початку 2013 року президент України Віктор Янукович поставив завдання за підсумками моніторингу бізнес-клімату увійти в сотню країн за легкістю ведення бізнесу. В Україні назріває податкова реформа

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам