Окупований Севастополь. Десятки зрадників серед українських офіцерів

"Окупований Севастополь. Десятки зрадників серед українських офіцерів. Розтоптані ВМС України. Знущання над всім українським. І серед цієї підлості – несподіваний вияв людської гідності і офіцерської честі. Молоді хлопчики – курсанти і ліцеїсти – співають гімн України під час підняття прапора РФ.

Тисячі українців плакали, дивлячись це відео https://www.youtube.com/watch?v=ImVRG6xGe_Y "Що сталося з ними потім? Як справжні офіцери, хоча й майбутні, вони залишили окуповану територію разом зі своїм ліцеєм. Військово-морський ліцей переїхав до Одеси майже у повному складі. Переїхали не тількі військові, а й цивільні викладачі, залишивши все своє майно в Криму. Переїхало 122 ліцеїсти. Приклад цих хлопчиків мав би бути перед очима у кожного генерала і полковника, які приймають рішення у кабінетах. У кожному штабі.

У кожного солдата у бліндажі, щоб він бачив за яке майбутнє воює. Про це пише координатор проекту "Повернись живим" Ольга Решетилова на Facebook https://www.facebook.com/backandalive/posts/536376199853155 З повагою, Ірина Тищенко волонтер "Повернись живим"

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам