Окупанти збираються перевезти безцінні експонати кримських музеїв в Росію

Російська окупаційна влада Криму має намір вивезти зmuzei півострова тисячі безцінних музейних експонатів, які тепер поповнять Ермітаж і інші музеї в РФ.
Про це вчора заявив зі сцени Майдану міністр культури України Євген Нищук.
«В автономії з 32 об'єктів шість належать українській культурній спадщини ЮНЕСКО: це Херсонес, Бахчисарай, Феодосійська фортеця та інші. Тепер звідти будуть вивозитися тисячі безцінних музейних експонатів. Їх хочуть забрати в Ермітаж і інші російські музеї. Це просто злочинно.
Не може бути анексії культурної спадщини загальноєвропейського значення, яке є виключно українською. Ми просимо ЮНЕСКО допомогти захистити наші культурні цінності. Окупанти хочуть забрати їх, як і землю, а люди, які там живуть, їм байдужі», - сказав міністр культури.
Цю інформацію підтвердив віце-прем'єр України з соціальних питань Олександр Сич.
«Деякі експонати з кримських музеїв демонструвалися за кордоном, і були спроби російської влади направити їх назад не в Крим, а навпростець в «Ермітаж» і інші музеї Росії», - сказав він на прес-конференції в Києві.
За словами віце-прем'єра, у зв'язку з цим були внесені деякі зміни в нормативно-правові акти, згідно з якими право розпоряджатися цими цінностями передається Міністерству культури України.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам