Найтонша клавіатура ПК

Англійці розробили максимально тонку клавіатуру ПК. klaviatyra
Фахівці британської компанії Cambridge Silicon Radio вразили гостей Міжнародної виставки споживчої електроніки IFA 2013 своєю розробкою - найтоншої клавіатурою для комп'ютера. Її товщина складає 0,5 міліметрів , по даному параметру вона схожа зі стандартним аркушем паперу . На сьогоднішній день новинку , створена британцями , можна назвати самою тонкої клавіатурою , яка коли-небудь розроблялася людьми.

Пристрій виконаний у вигляді бездротової системи з сенсорною поверхнею. Швидкість відгуку складає дванадцять мс. Подібна якість супертонкої клавіатури дозволяє використовувати її не тільки для роботи на комп'ютерних пристроях , а й для гаджетів , що функціонують на базі операційних систем IOS 7 і Windows 8. Це стало можливим завдяки використанню технології Bluetooth і спеціального чіпа CSR1010 .

Слід зазначити , що технологія Bluetooth Smart , з якою сумісний чіп CSR1010 , не потребує великої кількості енергії, тому батарея розряджається повільніше , а пристрої для передачі даних , вигідно відрізняються від своїх аналогів , функціонуючих з системою Bluetooth тим , що мають більш компактні габарити.
Нова розробка компанії Cambridge Silicon Radio буде застосовуватися на практиці не тільки як засіб для набору тексту. Володіючи сенсорною поверхнею , новинка дасть можливість своєму власникові використовувати систему управління комп'ютером за допомогою стилуса або рухів пальців рук.
Як відомо , підключене до нової розробки пристрій , за допомогою спеціальних программ, зможе ідентифікувати накреслений або написаний від руки за допомогою сілуса текст.

Експерти Cambridge Silicon Radio поінформували про те , що кремнієвий контролер , що знаходиться в ультратонкої клавіатурі , створений фахівцями компанії Atmel дозволить продукувати вироби різних габаритів - від самих мініатюрних до справжніх « гігантів ».

Новий винахід можна буде застосовувати не тільки в якості альтернативи стандартної клавіатури , але і як корисне доповнення до неї.
Внаслідок цього , стандартний комп'ютер в недалекому майбутньому перетворитися на сенсорний пристрій , яке зможе робити зображення різного масштабу , перегортати сторінки і здійснювати інші дії за допомогою руху пальців руки. Слід ще раз підкреслити , що розробка фахівців британської компанії Cambridge Silicon Radio вперше представлена на виставці IFA 2013 в Берліні.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам