Найближчі два дні будуть найбільш критичними за всю історію України - екс-глава Міноборони

Експерти вважають, що Росія готує вторгнення в південно-східні регіони України.UA-ESRU
Росія готується до другої стадії спецоперації в Україні. Про це заявив колишній міністр оборони і екс-секретар РНБО Євген Марчук.
Він зазначив, що ситуація переходить у другу фазу спецоперації, яку проводить Росія щодо України, і ця фаза може бути набагато небезпечнішою, ніж була "кримська фаза".
"На сьогодні для експертів, які не входять у владні структури і добре розуміються у форматі оборонної безпеки, національної та державної безпеки, в цілому видно, що десь у найближчі два дні Україна буде переживати найкритичніший момент своєї історії за всі роки Незалежності", - сказав Марчук.
За словами Марчука, для військових є дуже "точні індикатори", коли готується масштабна операція, особливо наступального характеру, яку неможливо приховати. Він зазначив, що на сьогодні в Донецьку і навколо цього міста спостерігається скупчення так званих "туристів" у цивільному і спостерігається їхня "організаційна активність".
"Є всі прикмети того, що, на превеликий жаль, може відбутися спершу не масова атака наступального характеру російських регулярних військ на територію України, яка буде ініційована дуже грамотно, а вони вже отримали досвід в Криму, з урахуванням всіх помилок ... Це буде велика частина організованих людей, які не будуть у військовій формі зовсім, але значна частина з них буде озброєна автоматичною зброєю. Ну, а далі - відповідні дії" - сказав Марчук.
Раніше військова розвідка США повідомила Конгресу про те, що ймовірність військового вторгнення Росії на територію східної України вища, ніж думали донині.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам