МВФ готовий надати фінансову допомогу Україні, проте президент на дані умови погодитися не поспішає

МВФ заявляє про готовність допомогти Україні "в будь-який момент".9
Однак українська влада для отримання фінансової допомоги повинні провести ряд важливих реформ.

Голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила про готовність МВФ фінансово допомогти Україні, але зазначила, що український уряд повинен виконати ряд вимог, зокрема провести реформу ціноутворення на енергоносії та реформу у валютній сфері. Про це Лагард заявила на засіданні соціального та економічного комітету ЄС, відповідаючи на питання, коли МВФ може надати Україні кредит у розмірі 15 млрд доларів.

"Чи можемо допомогти Україні? Ми знаходимося в діалозі з Україною - то більш активному, то менш активному. Останні пару років Ми хочемо допомогти Україні, якщо Україна потребує нас, якщо Україна хоче допомогти власній економіці рухатися в правильному напрямку", - сказала Лагард.

"Є реформи, які повинні бути проведені Зокрема, це стосується ціни на енергоносії та реформу монетарної системи, які, на наш погляд, є незамінним механізмом і які український уряд і український народ повинні подолати з тим, щоб відновити стабільну ситуацію. ", - сказала глава МВФ.
Вона повідомила , що " важкі переговори" з Україною тривають. "МВФ готовий допомогти в будь-який момент , якщо українська влада буде рухатися в напрямку реформ Але ми, напевно, хочемо допомогти Україні.» , - Сказала голова фонду .

Проте, президент Віктор Янукович каже, що питання відновлення співпраці з Міжнародним валютним Фондом майже вирішене, але Україна може не погодитися на умови позики .
Про це він сказав на зустрічі з президентами України.

"До речі, вчора у мене була розмова з віце -президентом США Байденом, який мені сказав, що майже вирішене питання кредиту Міжнародного валютного фонду ( МВФ). Однак, я йому сказав, що якщо будуть такі умови, які Фондом пропонуються: заморозити заробітні плати, підвищити ціни на газ, то нам такі кредити не портібні" , - . заявив він.

За словами Януковича, переговори будуть відновлені тільки на прийнятних для України умовах.
"Якщо нам нададуть умови, які нам підійдуть, ми будемо йти цим шляхом. Але ми розраховуємо, відверто кажу, ми розраховуємо і завжди розраховували тільки на власні сили. Ми бачимо, як підняти рівень економіки . Ми бачимо, як зберегти зростання заробітної плати, воно невелике - в межах 10 %, але для людей це надія ", - підкреслив президент.

"Інтерес держави простий - сьогодні всім потрібно працювати на економіку. Для цього потрібна стабільність і взаєморозуміння", - додав він.
Раніше повідомлялося , що засідання ради директорів Міжнародного валютного фонду для обговорення консультацій з Україною за зобов'язаннями щодо валютного режиму і першого пост-програмного моніторингу заплановано на 16 грудня.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам