Мітигнарі побували у маєтку Ющенка(+відео)

Майданівці побували у маєтку Віктора Ющенка в Карпатах. Господаря в цей час удома не виявилося: він перебував у Києві. Однак, охорона зв'язалася з ним телефоном і Ющенко "ревізію" дозволив, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
Люди швидко розійшлися двоповерховим будинком. У ньому - велика вітальня, кухня, кілька спалень та санвузлів, бібліотека. Інтер'єр у гуцульському стилі: мікс старовини та сучасності. Більшість речей вирізьблені з дерева або ковані з металу, на ліжках – ліжники, на стінах – килими, багато гуцульської кераміки, у шафі – кожухи. На подвір'ї – кілька вуликів.
Дача третього українського президента стоїть на краю села Татарів, на території Карпатського національного парку. Кілька гектарів землі він викупив у тамтешніх селян ще у 2003 році, ще до того, як став президентом. Подейкують, за копійки, бо тоді гірська земля цінувалася не надто високо.
По сусідству оселився Євген Червоненко. Активісти хотіли нанести візит і йому, однак, охорона не пустила, мотивувавши, що господаря немає вдома. Люди не наполягали.
Ющенко радості від інспекції не висловив. Він зауважив, що не проти відвідин, але був би щасливий, якби вони це зробили разом із ним.
Активісти задоволені, що такого "жлобства", як в Межигірʼї, в резиденції Ющенка вони не побачили. "Це є наш стиль", - сказали люди.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам