Лідер Радикальної партії Олег Ляшко офіційно став кандидатом у президенти України.

Позафракційний народний депутат Олег Ляшко балотувався на посаду президента України.O.Liashko
Про цей намір він раніше повідомляв на своїй сторінці у Facebook.
"Я не йду у мери Києва. Одна людина не може займатися усім одночасно. Прийняв рішення, що готовий брати відповідальність за країну у той час, коли над нею нависло стільки загроз, тому я йду у Президенти, щоб захистити наш народ і нашу державу”, - написав Олег Ляшко.
Він також повідомив, що не зважаючи на те, що не буде балотуватися на пост мера Києва, Радикальна партія, лідером якої є Ляшко, візьме участь у виборах Київради.
Суму застави для реєстрації Ляшко збирав 3 тижня.
"Насправді застава у 2,5 мільйони олігархи придумали, щоб в президенти могли балотуватися тільки їхні висуванці. Тому довелося, як кажуть, вичистить все, що навіть на «чорний день» залишив плюс допомога друзів та однодумців",- прокоментував він.
Як відомо, ЦВК зареєструвала кандидатом у президенти колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони Рената Кузьміна. Крім того, свої документи до ЦВК подали екс-голова Харківської ОДА Михайло Добкін, заступник голови Партії регіонів Сергій Тігіпко, бізнесмен Вадим Рабинович, а також позафракційний депутат Анатолій Гриценко.
Висування кандидатів у президенти завершується 30 березня, останній термін подачі документів для реєстрації кандидатів - 4 квітня.
Вибори президента України призначені на 25 травня 2014 року.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам